معرفی تجهیزات و لوازم تخصصی ماهیگیری کپور : کیت مراقبت کپور تجهیزات کپورگیری

معرفی لوازم و تجهیزات حرفه ای ماهیگیری کپور : کیت مراقبت کپور

پیشتر از این ها منظورم شاید ۴ یا ۵ سال قبل تر از این کلا خبری از این بحث ها نبود و البته ماهی کپور نگون بخت مستقیم یا کمی با تاخیر راهی ماهیتابه و روغن داغ می شد .

یکی از معدود بحث هایی که بعد ها در مورد رها سازی مجدد ماهی کپور یا در واقع ماهیگیری ورزشی کپور  بین ماهیگیرهای کپورمورد بحث قرار گرفت این بود که در زمان رها سازی مجدد ماهی با توجه به زخم محل قلاب در لب های کپور چه اتفاقی برای محل زخم خواهد افتاد ؟

اما حالا با توجه به اهمیت موضوع ماهیگیرهای اروپایی و بخصوص شرکت های تولید لوازم و قطعات تخصصی ماهیگیری کپور راه حل های بسیار خوبی برای این مشکل ارائه کرده اند . در مجموع دو محلول یکی برای محل زخم قلاب در لب ماهی و دیگری برای زخم های سطحی در بدن کپور طراحی و ساخته شده است که البته ماهیگران کپور نتیجه بسیار خوبی در سالیان گذشته از این دسته از مواد مراقبت گرفته اند .

خوشبختانه به لطف یکی از دوستان عزیز این مواد و البته بقیه لوازم حرفه ای ماهیگیری کپور در دسترس ماهیگیران حرفه ای کپور قرار گرفته است شما می توانید این کیت مراقبت و دیگر لوازم مورد نیاز خود را از وبسایت فروش لوازم ماهیگیری ایده آل تهیه نمایید

http://idealtackle.com

معرفی تجهیزات و لوازم تخصصی ماهیگیری کپور : کیت مراقبت کپور

معرفی تجهیزات و لوازم تخصصی ماهیگیری کپور : کیت مراقبت کپور

به عنوان یک ماهیگیر ورزشی بد نیست همه از چنین راه کارهایی برای حفظ بهتر ماهی مورد علاقه خودمان استفاده کنیم

و به یاد داشته باشید که رها شده امروز صید بزرگ فردا است !

2 comments to معرفی لوازم و تجهیزات حرفه ای ماهیگیری کپور : کیت مراقبت کپور

 • احمد شريفي

  ادرس مکان های ماهیگیری یا احیانا تورهای با مقصد ماهیگیری رو میخوام تهران هستم

  Reply
  • adminmajdabady

   با سلام سوال شما خیلی کلی است ماهیگیری به چند رشته متفاوت تقسیم بندی میشود و عملا هر کدام از این ها تجهیزات و مکان های مناسب خودشون رو دارند شما بگید دنبال چه ماهی هستید یا چه نوع ماهیگیری ؟ (مثلا کپور , قزل و … ) راهنمایی می کنم .
   اما در مورد تورهای ماهیگیری متاسفانه چندان اطلاعی ندارم سالهای قبل یکی دو نفر این کار رو انجام میدادند که متاسفانه خبری درمورد ادامه فعالیت اونها در حال حاضر ندارم . بهترین کار در این مورد اینه که توی گوگل سرچ کنید .

   Reply

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*