ماهیگیری کپور ماهیگیری کپور

ماهیگیری یا ماهی کشی !!!

اگر واقعا قرار بر کشتن و آسیب رسوندن به طبیعت و زجر موجودی به زیبایی ماهی کپور باشه ؟ واقعا برای چی باید ساعتها رانندگی کرد , خستگی راه , پیاده روی , گرما و سرما و چندین اتفاق ناخوشایند دیگه رو تحمل کرد تا فقط با یک عکس یادگاری و چند ساعت زجر آور درون یک زنده نگه دار غیر استاندارد و فلزی به زندگی موجودی که میتونه به وزن و سایز بالاتری برسه و آزادانه و در سلامت کامل داره به زندگی خودش حتی در شرایط سخت ادامه میده ! آزار رسوند !!!

آیا داشتن یک عکس یادگاری اینقدر باعث افتخار و بزرگی یک شخص خواهد شد ؟؟؟

قبلا به اندازه کافی در مورد نحوه صحیح عکس گرفتن و نگه داری و رهاسازی مجدد ماهی کیور صحبت کردیم . به راحتی میتونید با سرچ درست مطالب در این سایت یا هر سایت دیگه ای در این مورد مطالب جالب و ارزشمندی رو بخونید .

در واقع از راه اصلی خودمون خیلی دور شدیم , ماهیگیری برامون تبدیل شده به فخر فروشی , تبدیل شدیم به شکار کش حرفه ای نه ماهیگیری حرفه ای !!!

 در آخر فقط :

ماهیگیری یک مسابقه یا رقابت نیست . ماهیگیری ، آرامش ، دوستی ، منشأء خوشحالی یک ماهیگیر و همچنین یک شورش کوچک است ، چرا که قزل آلا دروغ نمی گوید ، تقلب نمی کند و رشوه نمی پذیرد و تنها به آرامش ، تواضع و بردباری بی پایان پاسخ می دهد

این عکس شاید ساعتها بعد از صید در یک شهرک کیلو مترها دورتراز محل اصلی صید گرفته شده است
متاسفانه این یک آمور مرده است که در یکی از صفحات اینستا گرام با افتخار از ماهیگیرش یاد میشه !!!
رد خون روی دست ماهیگیر

پاسخی بگذارید

Comment
Name*
Mail*
Website*