ماهیگیری کپور دریاچه چیتگر

چند عکس زیبا از ماهیگیری کپور در دریاچه چیتگر آقای مبین سیفی

علاقه مندان جهت ماهیگیری در این دریاچه می توانند با شماره تلفن : آقای سیفی 09126203730 و یا با عضویت در کانل تلگرام کلوپ ماهیگیری تهران t.me/tehranfishing از اخبار و شرایط ماهیگیری در این دریاچه با خبر شوند . 
ماهیگیری دریاچه چیتگر دریاچه چیتگر

معرفی مکان های ماهیگیری دریاچه چیتگر (دریاچه شهدای خلیج فارس)

دریاچه چیتگر یا دریاچه شهدای خلیج فارس دریاچه‌ای مصنوعی است که در شمال غرب تهران و منطقه ۲۲ شهرداری تهرانواقع شده‌است. مساحت این دریاچه ۱۳۰ هکتار است و در مجاورت آن ۱۲۰ هکتار مجموعه تفریحی نیز در پهنه خشکی ایجاد شده‌است.
دریاچه سد لتیان دریاچه لتیان

معرفی مکان های ماهیگیری کپور : دریاچه سد لتیان

لَتیان سدی است بر روی رودخانه جاجرود که در ۲۵ کیلومتری شمال شرقی تهران و در لواسان قرار دارد. این سد بتنی یکی از منابع اصلی تأمین آب تهران می باشد که ۳۰ درصد از آب شرب شهر تهران را تأمین می نماید
ماهیگیری دریاچه گلابر دریاچه گلابر

دریاچه گلابر

سد مخزنی گلابر در استان زنجان در ۵۰ کیلومتری جنوب غربی شهرستان و ۳ کیلومتری روستای گلابر و بر روی رودخانه سجاس شهرستان ایجرود واقع شده است فاصله این سد از تهران ۳۶۰ کیلومتر و مشخصات جغرافیایی آن بطول شرقی ۴۸ درجه و ۱۹ دقیقه و عرض شمالی ۳۶ درجه و ۱۹ دقیقه می باشد .
ماهیگیری کپور دریاچه اوان عبدالله خالقی و محمد مجد دریاچه اوان

ماهیگیری کپور دریاچه اوان مهر ماه ۱۳۹۲

باید اول از طرف خودم و سایر بچه های تیم تشکر کنم از آقای عبدالله خالقی که یک رفیق خیلی خوب برای بچه های تیمه و هم اینکه یک مربی و استاد فوق العاده ماهیگیریه که تجربیات و علم خودش رو بی هیچ چشم داشتی در اختیار من و سایر اعضا، تیم قرار میده و هم خسته نباشید بگم به دوستان خوبم امیر انصاری ، رضا بدریان ، ایمان علوی ، مهدی و مهزیار شفیعی و البته امیر مهدوی که موجبات شادی بقیه رو فراهم کردند و البته دوستان خوبی همچون آقای بهزاد فتحی و بهرنگ عزیز و آقای جوشقانی که در این برنامه ما رو همراهی کردند .